O nas

Trzy siostry: Małgorzata Niwińska Urszula Makowska oraz Danuta Mystkowska z domu Nowickie, ukończyłyśmy Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie i w 1987 roku założyłyśmy firmę zgodną z naszymi kierunkami wykształcenia – rehabilitację, rekreację ruchową i odnowę biologiczną.

Jako mieszkanki dzielnicy Wawer postanowiłyśmy propagować wśród naszej społeczności zdrowy styl życia zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

I tak już przez 25 lat jesteśmy wierne temu postanowieniu co na pewno potwierdzą nasi stali klienci. Staramy się by jakość wykonywanych usług była na najwyższym poziomie .W tym celu personel  ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w  kursach, szkoleniach oraz  w targach branżowych.

W naszym gabinecie tworzymy miłą i serdeczną atmosferę, staramy się, by każdy klient wychodził od nas zadowolony i chętnie do nas  wracał.

Dbamy także o estetyczny wystrój wnętrz. Zależy nam, by przebywanie w nich  dawało naszym klientom poczucie spokoju i całkowitego relaksu.

„Medical fitness” to miejsce, w którym realizujemy programy pozwalające zamknąć lukę między rehabilitacją szpitalną, ambulatoryjną oraz sanatoryjną, a zwykłym treningiem fitness.

Zapraszamy do korzystania z proponowanych usług i odwiedzenia firmy „Medical fitness” z siedzibą w Falenicy przy ulicy Trocinowej 56

JEDYNE TAKIE MIEJSCE W TWOJEJ OKOLICY